Profesjonalne usługi remontowo - budowlane

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia stawia na pełen profesjonalizm wykonywanych usług oraz na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy garażowe). Dostarczamy kompleksowe systemy osłonowe do stolarki okiennej (żaluzje, rolety, moskitiery, parapety itp.) jak również zajmujemy sie instalacjami alarmowymi, monitoringiem oraz widedomofonami.
Jesteśmy autoryzowanymi partnerami takich firm jak: Jezierski Markowe Okna, Krispol, Satel, Kenwey, Mol, KNS.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby rynku jak i również wymagania klientów. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również biurami projektowymi, instytucjami państwowymi i firmami remontowo-budowlanymi.

 

Zaletą naszej Firmy jest kompleksowa obsługa, rozumiemy przez to doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość, najwyższą jakość prac montażowych oraz zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na nasze produkty i usługi. Naszą misję realizujemy w oparciu o produkty renomowanych firm, wykwalifikowane i doświadczone grupy montażowe a także nowoczesny sprzęt.

okna

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: OFERTA